Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa auto

Am cumparat un autoturism nou in iulie 2007 pentru care am achitat o taxa speciala pentru prima înmatriculare,pot solicita recuperarea acesteia si ce trebuie sa fac.multumesc anticipat.
~ Conținut șters la cerere ~