Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... stalpi de inalta tensiune pe proprietate privata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

stalpi de inalta tensiune pe proprietate privata

buna ziua, am doi stalpi de inalta tensiune pe proprietatea mea de 5000 mp din orasul Rm Valcea, suprafata afectata de reteaua electrica si de stalpi este de 2500 mp...stalpii sunt pusi acolo in perioada comunista. Ce beneficii pot obtine de la electrica sau cum pot sa ii oblig sa mute stalpii de pe proprietatea mea?
~ Conținut șters la cerere ~