Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... INSOLVENTA
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

INSOLVENTA

Buna ziua,
in situatia in care eu creditor am un dosar suspendat in baza art.75 din legea 85/2012 cu creanta inscrisa ulterior in masa credala. In ce conditii ma mai pot intoarce in acest dosar dupa iesirea debitorului din insolventa?
cum a iesit debitorul din insolventa? in urma realizarii unui plan de reorganizare? Daca da, creanta dumneavoastra a fost redusa prin acest plan?
da, intradevar a iesit din insolventa in urma unui plan de reorganizare si am avut creanta redusa, dupa iesire dosarul suspendat a fost repus pe rol, mai am ceva de recuperat in acest dosar?