Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recalcularea pensiei
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recalcularea pensiei

Pentru a fi recalculata pensia daca a iesit la pensie in 1994 cu noua lege beneficiaza de recalculare fara cerere?
Asteptati sa apara legea ..... apoi va dura ani de zile pana se vor recalcula toate pensiile
Va multumesc!