avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1863 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Transfer alocatie de la banca la posta romana
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Transfer alocatie de la banca la posta romana

Buna ziua. Doresc sa primesc alocatia copiilor prin posta si nu prin banca,asa cum o primesc acum.Ce trebuie sa fac? Multumesc!

Alte discuții în legătură

Alocatie copii - drepturi restante geta36 geta36 Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti daca s-a suspendat alocatia pentru copii din motiv de neridicare timp de trei luni, pe cat timp in urma se platesc drepturile ... (vezi toată discuția)
Poprire pe card de indemnizatie copil raluk79 raluk79 Buna ziua, Datorita unei mai vechi restante la o banca , am constatat ca mi s-a pus poprire pe contul in care imi intrau lunar banii pentru cresterea copilul ... (vezi toată discuția)
Mutare alocatie de pe card la posta! lucyfer lucyfer Buna ziua ! Pana in aceasta luna am primit alocatia copilului pe un card de debit de la o banca. Acum am revenit in tara,am un domiciliu stabil si doresc sa ... (vezi toată discuția)