Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... demisie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

demisie

cum formulez o demisie cu art79(8)?
dupa demisie mai am sperante sa primesc drepturile salariale din urma?
contabila firmei are dreptul sa semneze in locul meu fluturasi de salariu si acte aditionale
aveti dreptul la salariile din urma. nimeni nu are voie sa semneze in locul dvs.
Formulati-o ca cerere i care comunicati ca va dati demisia incepand cu ...Nu e o formula tipica
@vladviorel: Cum adica are voie contabila sa semneze in locul dvs??
Nu are nimeni dreptul sa semneze in locul dvs decat daca imputerniciti pe cineva printr-o hartie oficiala la notar.