Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Sediu firma -punct de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Sediu firma -punct de lucru

Bună ziua.la sediu firmei(care este intr - o cameră de apartament) se poate lucra adica sa fie si punct de lucru?daca da ,trebuie declarat pe undeva (ANAF,ONRC) ca la sediul firmei este si punctul de lucru,sau nu trebuie facut nimic?este un sediu social cu activitate si nu trebuie nicio declaratie.
Multumesc
luminella, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~