Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stagiu reatestare asistent medical
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stagiu reatestare asistent medical

Cum se calculeaza perioada in care nu ai profesat ca si asistent medical?
Se recunoaste ca si continuitate profesionala perioada de crestere copil pana la 2 ani? Si pt copil cu handicap pana la 4 ani ?
Va multumesc.
ganca, utilizator