Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Obtinere imprumut
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Obtinere imprumut

sunt roman si lucrez in italia am posibilitatea de a avea un imprumut urgent de la vreo banca sau finantiator privat?
george-neagu, moderator
Daca lucrati in strainatate cu contract de munca inregistrat, unele banci din Romania acorda credite - insa, din ceea ce cunosc- numai credite pt. achizitie locuinte.
O zi frumoasa!