avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 638 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Obtinere imprumut
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Obtinere imprumut

sunt roman si lucrez in italia am posibilitatea de a avea un imprumut urgent de la vreo banca sau finantiator privat?
Ultima modificare: Marți, 30 Ianuarie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Alina Rosu , Evaluator 12:22, 21 Februarie 2018
Daca lucrati in strainatate cu contract de munca inregistrat, unele banci din Romania acorda credite - insa, din ceea ce cunosc- numai credite pt. achizitie locuinte.
O zi frumoasa!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Stergere situatie bic? victoritzaN victoritzaN Buna ziua! Sotul meu in 2006-2007 a achizitionat un telefon in rate ”doar cu buletinul”. In 2008 a ramas fara loc de munca si nu si-a mai putut plati ... (vezi toată discuția)
Acte imprumut in romania ptr o persoana ce lucreaza in spania Popescu Lorena Popescu Lorena ce acte sunt necesare pentru un imprumut la o banca din tara ptr cumpararea unei case, persoana fizica ce lucreaza in spania cu un venit de 1600 euro? (vezi toată discuția)
Prima casa cu unu din parinti florymika florymika Buna ziua ! Credeti ca as putea face credit pt prima casa pe 30 de ani cu mama care are 53 de ani, eu nefiind casatorita ? De la banca mi s-a spus ca nu imi ... (vezi toată discuția)