Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Numere provizorii
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Numere provizorii

Buna! As dori sa stiu acea lege in baza carei nu se pot elibera numere provizorii exclusiv cu programare online? Mentionez ca in jurul orei 12 nu mai era nimeni la rand!
Organizarea Serviciului de inmatriculari ramane la latitudinea fiecarei prefecturi.Legea stabileste doar documentatie si termenii.