avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 433 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa de mediu

Buna ziua!Am platit taxa de mediu la data de 05 09 2013 in valoare de 2889 ron ,Se poate recupera? Cum? Multumesc!
Ultima modificare: Joi, 1 Februarie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: dorugeana , utilizator 18:29, 1 Februarie 2018
Se recupereaza pe baza unei cereri depuse la ANAF.
multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare taxa mediu getagoghie getagoghie BUNA ZIUA, AS DORI SA STIU CUM POT SA PRIMESC BANII INAPOI DE LA TAXA DE MEDIU PLATITA IN IULIE 2016. FUNCTIONARII ANAF MI-AU SPUS CA NUMAI PE BAZA DE ... (vezi toată discuția)
Timbru de mediu - atacare in instanta valeantudor valeantudor Buna ziua, Vineri, 15 martie 2013, am depus cererea de calculare a timbrului de mediu pentru masina achizitionata in Germania. Azi, luni, 18 martie, mi s-a ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa auto dupa revanzare. pentru masina cumparata de noua. MihaiMih MihaiMih Buna ziua! Am o intrebare referitoare la taxa auto. Vorbim despre o masina din aprilie 2008, cumparata de noua din Romania. De curand am cumparat o ... (vezi toată discuția)