Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Justificare plati online
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Justificare plati online

Buna ziua!
Cum se pot justifica platile online, efectuate de catre un client catre o firma, in cazul unui control ANAF?
Multumesc pentru raspuns
Nu este doar o idee. Lucrurile sunt puse la punct deja. Sotul meu lucreaza la aceasta firma si duce munca de convingere cu unii patroni de restaurante. Patronii sunt americani. Au stat deja "la masa discutiilor". Totul este pus la punct.....unii accepta, altii nu.

-Vă rog apăsați pe Răspunde, nu pe Citează, când vreți să postați un nou mesaj. Mulțumesc-
Manuela Rășină, administrator