avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Justificare plati online
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Justificare plati online

Buna ziua!
Cum se pot justifica platile online, efectuate de catre un client catre o firma, in cazul unui control ANAF?
Cel mai recent răspuns: IancuMaria96 , utilizator 22:05, 3 Februarie 2018
Multumesc pentru raspuns
Nu este doar o idee. Lucrurile sunt puse la punct deja. Sotul meu lucreaza la aceasta firma si duce munca de convingere cu unii patroni de restaurante. Patronii sunt americani. Au stat deja "la masa discutiilor". Totul este pus la punct.....unii accepta, altii nu.

-Vă rog apăsați pe Răspunde, nu pe Citează, când vreți să postați un nou mesaj. Mulțumesc-
Ultima modificare: Duminică, 4 Februarie 2018
Manuela Rășină, administrator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, as dori sa stiu cum ar trebui sa procedez in situatia ... loredanaiorgu loredanaiorgu Buna ziua, As dori sa stiu cum ar trebui sa procedez in situatia aceasta: Doresc sa vand prin intermediul unui magazin online corpuri de iluminat care nu ... (vezi toată discuția)
Nelamuriri pfa-magazin online ghita3001 ghita3001 Buna ziua, Am urmatoarele nelamuriri legate de PFA-ul pe care il detin: 1.Am inteles ca pentru un magazin online ca PFA impozitata in sistem real am nevoie ... (vezi toată discuția)
Problema site.ro mihaim1980 mihaim1980 Buna ziua! Avem urmatoarea problema: site-ul .ro are/a avut probleme si au erori la calcularea preturilor, astfel ca anumite produse costa 0 lei, iar anumiti ... (vezi toată discuția)