Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Intrebare urgenta
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Intrebare urgenta

Am programul pentru bilant, cel de pe site-ul "[ link extern ] "

apare acolo optiunea "preluare date din balanta" . Care este programul care trebuie sa il utilizez pentru a face balanta si unde il gasesc?
Multumesc mult.
lilicrin, utilizator
si......intrebarea care era???? #-o
s-a trunchiat mesajul .
multumesc pentru raspuns. Ma uit deocamdata ca pisica in calendar, sper ca voi pricepe cum se foloseste, vreau doar sa introduc niste facturi de marfa, vanzarile realizate si profitul scos la internet cafe . Se pare ca este mai greu decat credeam, si eu nu am probleme cu calcularea integralelor multiple, insa se pare ca programul asta imi da dureri de cap #-o#-o#-o
Ar fi mai usor sa consultati un contabil.
Succes!!!!