Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Plata retineri salariale din ianuarie 2018
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Plata retineri salariale din ianuarie 2018

Buna ziua,
as dori sa stiu daca cu ianuarie 2018, plata CAS, CASS si impozit pe veniturile din salarii precum si plata asiguratorie de 2,25% datorata de angajator se efectueaza tot in conturile unice ca si pana acum
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc, toate bune si frumoase, dar...despre care contribuabil vorbim? Salariatul sau firma angajatoare. Tind sa cred ca salariatul, nu mi-e clar.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc mult!
Toate cele bune!
~ Conținut șters la cerere ~