Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Inmatriculare auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Inmatriculare auto

Buna seara,am si eu intrebare: Se poate inmatricula o masina folosind viza de flotant? Mentionez ca nu am buletin in orasul respectiv unde doresc sa o inmatriculez masina dar am proprietate si nu doresc sa schimb domiciliul pentru asta.
Se poate inmatricula auto numai unde detineti rol fiscal