Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Cum pot schimba parola acces SEAP ?
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Cum pot schimba parola acces SEAP ?

Buna ziua. Incerc sa ma conectez la ac.e-guvernare.ro pentru a descarca certificatul digital dar raspunsul este autentificare esuata. Utilizatorul si codul PIN sunt introduse corect, la fel si codul de acces.Am incercat sa schimb parola pe e-licitatie.ro , la sectiunea Acces in sistem dar imi apare o eroare " Acest site nu poate oferi o conexiune sigură".Multumesc.
starfiersrl, utilizator