Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Moștenitor depozit bancar după decesul titular ului
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Moștenitor depozit bancar după decesul titular ului

Pot să închei un document in banca pentru a beneficia de depozitul bancar după decesul titular ului,fara succesiune?
Nu