Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... ce se mai poate face
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

ce se mai poate face

buna ziua , intr un dosar penal care sa dat solutia respinge ca ne fondat si pune petentul sa plateasca cheltueli dejudecata, iar la final scrie :
Incheiere finala Dezinvestire am uitat sa precizez aceasta solutie sa stabilit in camera de consiliu si sa aminat de 2 ori.
Nu mai aveti ce sa faceti.
Cel mult la CEDO daca s-au încălcat articole din convenție.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat