avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 587 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Referitor la plata taxa timbru
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Referitor la plata taxa timbru

O societate care se afla in insolvanta si inscrie la masa credala a altei societati in insolventa
Cel mai recent răspuns: cristina69 , utilizator 13:24, 28 Februarie 2018
O societate care se afla in insolventa si inscrie la masa credala a altei societati in insolventa este scutita de la plata taxei de timbru?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inscriere la masa credala oanab16 oanab16 Buna ziua. Ma pot inscrie la masa credala a unei societati intrate in insolventa cu un contract de vanzare-cumparare si dovada achitarii avansului? De ... (vezi toată discuția)
Impozitul unei societati aflate in insolventa ukzspan ukzspan Am o nelamurire si lucrez intr-o primarie de putin timp: O societate a intrat in insolventa m-am inscris la masa credala cu suma pe care o datora pana la data ... (vezi toată discuția)
Masa credala catalinnnr catalinnnr Buna ziua, As dorii sa stiu daca pot intervenii si eu la masa credala in calitatea de chirias intr-un spatiu comercial al unei societati care se afla in ... (vezi toată discuția)