Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Referitor la plata taxa timbru
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Referitor la plata taxa timbru

O societate care se afla in insolvanta si inscrie la masa credala a altei societati in insolventa
O societate care se afla in insolventa si inscrie la masa credala a altei societati in insolventa este scutita de la plata taxei de timbru?