Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... ordin al unui ministru
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

ordin al unui ministru

Ordinul 2260/2015 privind aprobarea Procedurii de evaluare semestrială a activităţii/performanţelor profesionale individuale ale personalului care gestionează asistenţa financiară nerambursabilă comunitară, este un act normativ care se aplica si in cadrul altor ministere?
Multumesc.
.... si in cadrul altor ministere.......
Dispozițiile se aplică personalului de conducere și de execuție cu atribuții de gestionare a asistenței financiare nerambursabile comunitare care îndeplinește criteriile prevăzute la art. 2 alin. (1) din Hotărârea Guvernului nr. 595/2009 pentru aplicarea Legii nr. 490/2004 privind stimularea financiară a personalului care gestionează fonduri comunitare, cu modificările și completările ulterioare