Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Asociat intr-un SRL si asociat intr-un ONG
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Asociat intr-un SRL si asociat intr-un ONG

Daca dl. X este deja asociat intr-un SRLd, poate avea statut de asociat si intr-un ONG?
Dar daca dl X este administrator si asociat in SRLd, poate avea statut de asociat si intr-un ONG?
Da, o persoana poate avea aceasta calitate si intr-un SRL, SRL_D si intr-o asociatie.