Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Schimbare nume de utilizator
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Schimbare nume de utilizator

Buna ziua
As dori sa schimb numele de utilizator si v-as ruga sa imi spuneti ce pasi sa urmez.
Va multumesc
Manuela Rășină, administrator
Bună ziua,

Dacă doriți neapărat alt nume de utilizator, există o singură posibilitate: să vă ștergeți contul și să vă faceți altul. Acesta nu se poate modifica.

O zi frumoasă.
Manuela