Forum Avertizări, Banări Banări Ban 7 zile proastasatului
Discuție deschisă în Banări

Ban 7 zile proastasatului

Suspendare 7 zile din cauza încălcării în mod repetat a punctului 2.3 din regulament, care interzice atacul la persoană, comportamentul nepotrivit sau ofensator și mesajele menite să provoace ceilalţi useri.
Ban 7 zile pentru acelasi comportament descris mai sus, dupa avertizare in topicul in care a fost agresiva. Din 24,08,2019 este sanctiunea, expira in 31,08,2019.
Liliana Gradinaru, Avocat