Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Vanzare actiuni
Discuție deschisă în Bursa de valori

Vanzare actiuni

Am actiuni la mecons si as vrea sa le vand sunt ale bunicului si unchiului meu ambii decedati.bunica e in viata si mi lea dat mie le pot vinde eu sau numai ea .sunt din 1996 mai sunt valabile?multumesc anticipat astept sa imi raspundeti
george-neagu, moderator
Este vorba despre firma Mecons din Turda, judetul Cluj care acum este radiata? Nu se mai poate face nimic pentru asta. Daca nu este asta dati mai multe detalii.
Nu.e meconst din turda ci meconst constanta.str spiru haret nr 24 judetul constanta .nu stiu cum sa fac ce modalitati sunt unde gasesc un broker ca am inteles ca numai asa se poate daca merge bineinteles si mai exista societatea.va multumesc
Stoian cristian, utilizator