Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Confidențialitate boala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Confidențialitate boala

Bună ziua!
Sunt seropozitiva de mai mult de 10 ani. Pruetena mea de o viata știe asta si de curând ne-am certat. Imi este frica sa nu dezvăluie celorlalți din jurul meu acest lucru. M-a amenințat indirect, a început să scrie mesaje unor prieteni să aibă grijă de sănătatea lor și că momentan nu le poate spune mai mult. Ce pot să fac? Există vreo lege sau ceva? Sunt disperată, vă rog să îmi spuneți ceva....multumesc
~ Conținut șters la cerere ~