avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 373 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizatii
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizatii

ce autorizatii sunt necesare pentru deschiderea unui cabinet de intretinere corporala si coafura, cod CAEN 9302 si 9302.
Romy.
Cel mai recent răspuns: Romică Stoica , Consilier juridic 16:30, 8 Martie 2006
cred ca e vorba si de 9304. pt 9302 ai nevoie la sanatate de evaluare la fel si pentru 9304. restul autorizatiilor merg pe declaratii.
se depune dosarul la O.R.T.C.B.

documentatia se trimite la ministere

se asteapta vizita Sanepid-ului - anunta ei telefonic cand vin

vor suna si cei de la Sanitar-Veterinar dar le spuneti telefonic ca nu aveti coafura pentru anumale de companie
Multumesc pentru raspunsuri.
nu stiu ce inseamna ORTCB
Oficiul Registrului Comertului de pe langa Tribunalul Bucuresti
Multumesc dar am sa le depun la ORC Bacau.
Ma dus in eroare T-UL.
Ultima modificare: Luni, 6 Martie 2006
Romică Stoica, Consilier juridic

Alte discuții în legătură

Salon unghii false - conditiile necesare ahiile ahiile Buna ziua Ma poate ajuta cineva cu informatii legat de deschiderea unui salon de unghii false? 1. Vreau sa stiu ce cod CAEN este atribuit acestei ... (vezi toată discuția)
Autorizatii??? alinavoicu1979 alinavoicu1979 Buna ziua. M-ar interesa daca o societate (cod caen 9302-coafura si alte activitati de infrumusetare) poate functiona in baza certificatului constatator de la ... (vezi toată discuția)
Formalitati pentru pfa-dsv, sanepid, finante? Adinna78 Adinna78 Buna ziua. Tocmai mi-am depus actele la ORC pentru PFA, cu activitate principala de comert cu amanuntul, cod CAEN 4711. Miercuri trebuie sa merg sa le ridic. ... (vezi toată discuția)