Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizatii
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizatii

ce autorizatii sunt necesare pentru deschiderea unui cabinet de intretinere corporala si coafura, cod CAEN 9302 si 9302.
Romy.
cred ca e vorba si de 9304. pt 9302 ai nevoie la sanatate de evaluare la fel si pentru 9304. restul autorizatiilor merg pe declaratii.
se depune dosarul la O.R.T.C.B.

documentatia se trimite la ministere

se asteapta vizita Sanepid-ului - anunta ei telefonic cand vin

vor suna si cei de la Sanitar-Veterinar dar le spuneti telefonic ca nu aveti coafura pentru anumale de companie
Multumesc pentru raspunsuri.
nu stiu ce inseamna ORTCB
Oficiul Registrului Comertului de pe langa Tribunalul Bucuresti
Multumesc dar am sa le depun la ORC Bacau.
Ma dus in eroare T-UL.
Romică Stoica, Consilier juridic