Forum Discuţii juridice Să schimbăm împreună legea Taxa gunoi sector 4
Discuție deschisă în Să schimbăm împreună legea

Taxa gunoi sector 4

Asa cum bine se cunoaste , in sectorul 4 suntem instiintati sa platim taxa de gunoi. Eu am inregistrate la adresa din sector 4 unde locuiesc, doua sedii firma fara activitate. Ce pot face si unde trebuie sa ma adresez pentru a contesta aceasta taxa care este abuziva ?
Dacă doriți să contestați taxa, o puteți contesta în instanță
ContSters454516, utilizator