avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 247 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salarizare secretar debutant, liceu studii superioare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salarizare secretar debutant, liceu studii superioare

Care este salariul de încadrare la secretar liceu, debutant cu studii superioare?
Menționez ca de a26 de ani am lucrat in aceeași unitate școlar pe un post de laborant. In momentul in care a apărut acest post de secretar debutant, studii superioare, am participat la concurs și l am ocupat.
Este corect ca vechimea mea de 26 de ani pe laborant și sporul debfidelitatevsa nu sevregaseasca in salariu?

Alte discuții în legătură

Criteriul de incadrare dupa absolvirea facultatii, avand o vechime de 15 ani in acelasi domeniu serbanclaudia serbanclaudia Am lucrat la o unitate de stat la serviciul contabilitate cu studii medii iar apoi am absolvit o facultate ASE . La data de 01 decembrie 2008 am fost ... (vezi toată discuția)
Incadrare personal didactic auxiliar petremrl petremrl Buna seara, as dori sa stiu in baza carei legi si articol pot cere transformarea unui post aflat in statul de functii dupa ocuparea prin concurs de catre o ... (vezi toată discuția)
Trecere de pe studii medii pe studii superioare okidoki_99 okidoki_99 M-am angajat in 1997 intr-o institutie sanitara (spital clinic judetean) pe post de analist programator ajutor (studii medii, [b]desi aveam studii ... (vezi toată discuția)