avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 523 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Forumul specialiştilor - index al ... Cum procez pt transer loc parcare
Discuție deschisă în Forumul specialiştilor - index al legilor aplicabile unor cazuri din practica judiciară

Cum procez pt transer loc parcare

Tatal are loc parcare resedintapt sutorurismul propriu si doreste sa il transfere ficei sale care are autoturism propriu si normal locuieste la aceiasi adresa.Va rog sa imi spuneti cum sa procedez.Multumesc.

Alte discuții în legătură

Problema loc de parcare platit hyundai hyundai Buna ziua, Am si eu o intrebare, nu stiu daca am postat unde trebuie. Daca puteti va rog sa-mi spuneti, sa zicem ca se da un loc de parcare platit, deci in ... (vezi toată discuția)
Doua locuri de parcare in sectoare diferite Ana-Maria128 Ana-Maria128 Buna ziua! Adresa mea de domiciliu este in sectorul 5 si am loc de parcare inchiriat de ADPS5. Locuiesc cu chirie (contract inregistrat la ANAF) in sectorul 2 ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, pentru un loc de parcare se poate face transfer în ... Crys894 Crys894 Bună ziua, pentru un loc de parcare se poate face transfer în familie sau exista și o alta alternativă Va mulțumesc anticipat! (vezi toată discuția)