Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Intrebare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Intrebare

Tata a făcut un contract promisiune bilaterala de vânzare cumpărare și a primit o suma de bani... Trebuie sa plătească impozit pentru aceasta suma și cum?
solters, utilizator