avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 247 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Text alcoolemie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Text alcoolemie

Buna ziua, ,am produs un accident rutier,mi sa făcut etpilotextul ,dar nu am băut deloc și mă dus sa fac analize de sânge de ce?
Cel mai recent răspuns: Gabriel Klein Kiritescu , utilizator 23:31, 11 Aprilie 2018
Buna seara
Pentru ca sa se dovedeasca ca intr-adevar nu ati baut dar ca nu ati avut alte substante (droguri) in sange.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Suspendare permis pe nedrept Marinescuelena21 Marinescuelena21 Buna seara ! Am si eu o întrebare pe data de 01.06.2019 soțul meu conducea masina lui pe un drum public , precizez ca in dreapta era tatăl lui care ... (vezi toată discuția)
Buna seara. cunosc urmatoarea situatie: un cetatean a lovit o ... a13 a13 Buna seara. Cunosc urmatoarea situatie: un cetatean a lovit o fetita de 9 ani pe trecerea de pietoni, la finele lunii iulie 2019. Din fericire, accidentul nu a ... (vezi toată discuția)
Cercetare disciplinara si concediere unemployed unemployed Buna ziua. Am si eu nevoie de niste indrumari daca se poate. Lucrez la o firma si urmeaza sa fiu concediat pe motiv ca nu am respectat regulamentul intern. In ... (vezi toată discuția)