Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Text alcoolemie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Text alcoolemie

Buna ziua, ,am produs un accident rutier,mi sa făcut etpilotextul ,dar nu am băut deloc și mă dus sa fac analize de sânge de ce?
Buna seara
Pentru ca sa se dovedeasca ca intr-adevar nu ati baut dar ca nu ati avut alte substante (droguri) in sange.