avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 118 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... suspendare permis caz penal
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

suspendare permis caz penal

mi-a fost suspendat permisul pt caz penal.Am o intrebare: Sa zicem ca dau sala dar nu iau sala niciodata, mai vad permisul dupa 90 de zile sau nu-l mai iau niciodata pana nu iau sala?
Cel mai recent răspuns: carmenutza_86 , utilizator 09:56, 23 Aprilie 2018
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Permis suspendat pe 60 de zile ContSters66930 ContSters66930 Am vazut mai sus o problema...dar nu o inteleg. Am avut o tamponare in urma cu 61 de zile (astazi) mi-a fost retinut permisul de conducere pe o perioada ... (vezi toată discuția)
Permis suspendat Ioan.K Ioan.K Buna seara, Saptamana trecuta mi-a fost suspendat permisul de conducere in timp ce incercam sa trag masina la rampa tractare auto. Aveam programare la RAR la ... (vezi toată discuția)
Suspendare permis auto plus testare decarrera decarrera Am condus masina unei prietene si avea numerele de inmatriculare provizorii expirate.Am fost oprit de un echipaj de politie si am primit o amenda de 360 de lei ... (vezi toată discuția)