Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... suspendare permis caz penal
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

suspendare permis caz penal

mi-a fost suspendat permisul pt caz penal.Am o intrebare: Sa zicem ca dau sala dar nu iau sala niciodata, mai vad permisul dupa 90 de zile sau nu-l mai iau niciodata pana nu iau sala?
~ Conținut șters la cerere ~