Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare SRL in Cipru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare SRL in Cipru

1.Stie cineva care sunt conditiile infiintarii unui SRL in Cipru?
2. Exista posibilitatea deschiderii de puncte de lucru in Romania pentru o firma cu sediul in Cipru?
Va recomand Consulco ca fiind numarul 1 in topul firmelor de consultanta in domeniul planificarii fiscale din Romania si care asigura consultanta gratuita pe toata perioada existentei societatii.

Pentru mai multe detalii, putem discuta intr-un mesaj privat, intrucat este o problema delicata.
legalpro a scris:
1.Stie cineva care sunt conditiile infiintarii unui SRL in Cipru?
2. Exista posibilitatea deschiderii de puncte de lucru in Romania pentru o firma cu sediul in Cipru?

Vezi si alti consultanti pentru firme off-shore (sunt foarte multi in RO).
De ex.
[ link extern ]
Sau vezi pe Net, anunt de genul:
Firme offshore gata infiinte in Cipru (includ urmatoarele servicii: constituirea societatii, taxe platibile guvernului local pentru inmatricularea companiei, furnizarea unui sediu registrat si agent registrat pentru 1 an, mapa din piele cu actele companiei autentificate, 2 stampile ale societatii, servicii contabile, etc).
Cu stima,
legalmgm, utilizator