Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Majorare pensie alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Majorare pensie alimentara

Buna.Cererea pentru majorarea pensiei alimentare,pentru copii,se depune la tribunalul unde locuiesc minorii impreuna cu mama,sau la adresa paratalui?Daca trebuie depusa la tribunalul unde locuieste paratul,ce pasi trebuiesc efectuati,tinand cont ca locuiesc la 650 km de adresa acestuia.Multumesc
Gianina Silvana, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~