avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 517 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarizare

Buna ziua sunt Tolomei Daniel muncitor calificat I M grdatia 5 si as vrea sa stiu care trebuie sa fie salariul brut realizat deoarece am neclaritati in privinta asta
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:52, 6 Iulie 2018
Sector bugetar sau privat ?
invatamant
Astept un raspuns la intrebarea mea va multumesc
De exemplu:
la o primarie sector Bucuresti : 2.146 lei + gradatia 5

la o directie de asistenta sociala : 3549 lei
Ultima modificare: Luni, 2 Iulie 2018
Cornel Vasile, Consilier juridic
Domnul. consilier eu v-am intrebat in invatamant cat e salariul brut realizat pt muncitor calificat I M gradatia 5.Va multumesc.

Alte discuții în legătură

Salarizare tolomeidaniel tolomeidaniel Buna ziua sunt Tolomei Daniel muncitor calificat I M grdatia 5 in invatamant si as vrea sa stiu care trebuie sa fie salariul brut realizat deoarece am ... (vezi toată discuția)
Calcul spor vechime la salariati retribuiti cu salariul minim brut pe economie gordius gordius Este calculat corect ? Referent cl.III asistent gr.4 iunie 2010 :741 lei iulie - decembrie 2010 : diminuat cu 25 % = 556 lei se majoreza la 600 ... (vezi toată discuția)
Lncadrare salariala, salar brut nec_cristina nec_cristina Buna ziua. In 1997 am fost angajata ca muncitor necalificat , in 2001 am fost incadrata pe postul de bucatar intr.o unitate de invatamant special. as dori sa ... (vezi toată discuția)