Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarizare

Buna ziua sunt Tolomei Daniel muncitor calificat I M grdatia 5 si as vrea sa stiu care trebuie sa fie salariul brut realizat deoarece am neclaritati in privinta asta
Sector bugetar sau privat ?
invatamant
Astept un raspuns la intrebarea mea va multumesc
De exemplu:
la o primarie sector Bucuresti : 2.146 lei + gradatia 5

la o directie de asistenta sociala : 3549 lei
Cornel Vasile, Consilier juridic
Domnul. consilier eu v-am intrebat in invatamant cat e salariul brut realizat pt muncitor calificat I M gradatia 5.Va multumesc.