avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 541 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarizare

Buna ziua sunt Tolomei Daniel muncitor calificat I M grdatia 5 in invatamant si as vrea sa stiu care trebuie sa fie salariul brut realizat deoarece am neclaritati in privinta asta
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:16, 18 Iunie 2018
@ Interventie moderator

Nu mai deschideti mai multe topicuri cu acelasi subiect. Continuati discutia pe topicul initial
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salarizare tolomeidaniel tolomeidaniel Buna ziua sunt Tolomei Daniel muncitor calificat I M grdatia 5 si as vrea sa stiu care trebuie sa fie salariul brut realizat deoarece am neclaritati in ... (vezi toată discuția)
Grafic de lucru paznic scoala geoo83 geoo83 De exemplu, un paznica care lucreaza 12 / 24, si face 12 ore duminica, luni va fi liber (adica alea 24 conform programului) si va trebui sa fie liber o zi sau ... (vezi toată discuția)
Incalcarea dreptului la proprietate (poluare fonica magazin alimentar) MihaiJuve MihaiJuve Buna ziua, Locuiesc intr un bloc nou (2016) cu 30 de apartamente. La parter este un magazin alimentar iar la subsol trebuiau sa fie locuri de parcare, in ... (vezi toată discuția)