Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarizare

Buna ziua sunt Tolomei Daniel muncitor calificat I M grdatia 5 in invatamant si as vrea sa stiu care trebuie sa fie salariul brut realizat deoarece am neclaritati in privinta asta
@ Interventie moderator

Nu mai deschideti mai multe topicuri cu acelasi subiect. Continuati discutia pe topicul initial
www.avocatnet.ro/forum/discu...