Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene nerambusabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene nerambusabile

Doresc sa deschid un atelier de obiecte facute manual ceramica,decorari sticle si alte obiecte pentru casa si gradina
Pot accesa fonduri?Am atestat in arta si ceramica.Multumesc anticipat.
Buna Ziua,

Daca nu aveti nevoie de foarte multi bani, aveti la dispozitie programul Start up Nation.
Suma de bani alocata este de 44.000 euro echivalent in lei.
Trebuie sa va infiintati o firma.
Pentru detalii va stam la dispozitie.

Echipa ODAS GLOBAL CONSULTING.