Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate De ce?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

De ce?

Am pus ieri 2 intrebat de ce nu mi sa raspu,s?
Consultanţii care participă la discuţii în forum o fac voluntar, fără a fi motivaţi în vreun fel de Avocatnet.ro. De aceea, trebuie să înțelegeți că nimeni nu este obligat să răspundă întrebării dumneavoastră și, cu atât mai mult, nu vă putem garanta un răspuns complet, corect și de actualitate.
Da nervoasa esti draga ! Daca esti asa grabita, baga manutza in buzunar, scoate ceva pentru un avocat si sa vezi ce repede se desfasoara lucrurile.
Trebuie sa aveti in vedere si faptul ca exista posibilitatea ca utilizatorii din forum sa nu cunoasca raspunsul la intrebarile dvs.