Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Se poate incheia contract voluntariat pentru DPO la un ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Se poate incheia contract voluntariat pentru DPO la un SRL fara angajati?

Pentru un SRL fara angajati si administrator unic, pot incheia contract voluntariat pentru delegare atributii responsabil cu protectia datelor pentru a evita conflictul de interese? Serviciile prestate nu au caracter de regularitate, fiind unele perioade in care nu sunt clienti!
Amedeea2005, utilizator