Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare firma pentru cursuri online
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare firma pentru cursuri online

Buna ziua,

As dori sa deschid un centru de cursuri, platforma ( de formare, specializare) si meditatii online atat pentru elevi dar si pentru adulti cu posibilitatea de a-l extinde in viitor ( sali de curs, training-uri etc)

As dori sa stiu care este procedura, pasii, codurile caen, legile ?? mentionez ca doresc sa iau toate aprobarile si acreditarile, pentru a asigura calitate, excelenta, legalitate, diplome in conformitate etc.
multumesc!
george-neagu, moderator
nu ma poate ajuta nimeni cu un raspuns??