avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... activare cont
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

activare cont

Pana in data de 14.10.2009 contul era activ, acum nu mai este !!
Nu mai am mail-ul trimis de dvs. in 2006 sau 2007, l-am sters din casuta !
Cum fac sa activez din nou contul???????#-o:((
Cel mai recent răspuns: Alin Popescu , administrator 17:35, 5 Noiembrie 2009
Activarea mailului este lansata la jumatatea anului 2009. Prin urmare, e imposibil sa fi primit un mail de activare in 2006 sau 2007.

Daca doriti sa activati contul, este nevoie sa dati click pe link-ul "CLICK AICI PENTRU ACTIVARE", care apare imediat dupa ce accesati pagina de activare. Ar trebui sa aveti toate instructiunile prezente acolo. pagina de activare o accesati dand click pe link-ul "Cont Inactiv - click aici" din dreapta sus a siteului.
Am facut ce mi-ati zis dar contul este tot inactiv. Scuze pentru insistenta.
Nu am primit nici-un mail in casuta.
Ati incercat sa cautati in spam / bulk? in casuta dvs. de email? E posibil ca mailul sa fi fost livrat acolo.
NU ESTE NICIUNDE!

Alte discuții în legătură

Inscriere fara activare ddumi ddumi M-am inscris pe site dar nu am primit emailul de activare. Poate cineva sa retrimita acest email de activare? Multumesc. (vezi toată discuția)
Cont inactiv Raluca ANA Raluca ANA Buna ziua, Desi pot sa scriu aici mesaj, atunci cand am dorit sa dau un mesaj privat imi aparea mentiunea in partea de sus a ecranului: contul tau este ... (vezi toată discuția)
Vrei sa primesti zilnic newslettterul avocatnet.ro? Alin Popescu Alin Popescu Constant, unii abonati ai newsletterului gratuit produs de Avocatnet.ro ne semnaleaza faptul ca se intampla sa primeasca cu intarziere newsletterul, sa il ... (vezi toată discuția)