Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Credit inainte de casatorie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Credit inainte de casatorie

Buna seara, va rog sa ne ajutati cu un raspuns la urmatoarea intrebare. In momentul căsătoriei eu am vreo obligatie de plata la un credit obtinut de viitorul sot, inainte de casatorie, imi pot pierde locuinta? Multumesc !
In principiu nu. Care a fost destinatia banilor ?