Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Nou termen de judecată
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Nou termen de judecată

A fost pronunțată o hotărâre pe o speță dar vad ca s-a dat încă un termen de judecată. Care ar fi motivul?
addu, utilizator
Buna seara,
E posibil sa se fi fost repus pe rol sau este termen de amanare a pronuntarii.
Ce scrie pe site?