avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 318 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Nou termen de judecată
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Nou termen de judecată

A fost pronunțată o hotărâre pe o speță dar vad ca s-a dat încă un termen de judecată. Care ar fi motivul?
Ultima modificare: Miercuri, 25 Iulie 2018
addu, utilizator
Cel mai recent răspuns: Gabriel Klein Kiritescu , utilizator 01:58, 26 Iulie 2018
Buna seara,
E posibil sa se fi fost repus pe rol sau este termen de amanare a pronuntarii.
Ce scrie pe site?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amanare pronuntare davbog1984 davbog1984 Buna ziua, Va rog daca ma puteti ajuta am si eu o mare nelamurire. Pe data de 12 Mai mi s-a spus ca este in pronuntare, seara mai tarziu am verificat pe ... (vezi toată discuția)
De cate ori poate fi amanata o pronuntare ? stepetrache stepetrache buna seara! am un proces pe rol de 5 ani. suntem inca la fond. inca nu s-a pronuntat solutia, se tot amana de 1,5 luni, adica au fost 6 amanari de pronuntare ... (vezi toată discuția)
Cauza repusa pe rol dupa ramanerea in pronuntare auricius auricius Buna seara. Astazi am fost citat ca si martor intr-un proces de divort cu minori. Am fost prezenti doar martorii unei parti, si judecatoarea ne-a audiat decat ... (vezi toată discuția)