avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1682 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Contract Vodafone semnat de alt agent, nu de cel ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Contract Vodafone semnat de alt agent, nu de cel trecut in contract

Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu o problema.
Am reanoit de curand abonamentul la Vodafone, si am constatat dupa o luna ca agentul de vanzari( femeie) care a incheiat contractul cu mine a folosit numele si datele altui agent de vanzari (barbat)..
Poate semna un contract alt agent de vanzari in locul celui care este trecut in contract?
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 14:16, 27 Iulie 2018
Nu poate dar daca ă semnat asta este...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract telekom bitcom bitcom Buna ziua, In data de 9.10.2015 am discutat telefonic cu un agent telekom o oferta pentru portarea a 4 nr de la VODAFONE la telekom. Oferta facuta a fost ... (vezi toată discuția)
Vreo sansa de a demonstra ca un angajat vodafone mi-a tras teapa?prin telefon! stelikbl stelikbl Salut, Ma suna o tipa acum 2 luni, ca pe societatea in cauza sunt 3 abonamente inregistrate si ca factura in ultimele 6 luni se invarte in jurul valorii de ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! tatăl meu a fost sunat de un reprezentant vodafone ... Mimig81 Mimig81 Bună ziua! Tatăl meu a fost sunat de un reprezentant Vodafone in legatura cu un contract de telefonie mobila, mai precis o portare de la telekom la ... (vezi toată discuția)