Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Contract Vodafone semnat de alt agent, nu de cel ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Contract Vodafone semnat de alt agent, nu de cel trecut in contract

Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu o problema.
Am reanoit de curand abonamentul la Vodafone, si am constatat dupa o luna ca agentul de vanzari( femeie) care a incheiat contractul cu mine a folosit numele si datele altui agent de vanzari (barbat)..
Poate semna un contract alt agent de vanzari in locul celui care este trecut in contract?
Nu poate dar daca ă semnat asta este...