Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN comercializare ceasuri cu localizare gps
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN comercializare ceasuri cu localizare gps

Buna ziua!

Ce cod CANE credeti ca ar fi ok pentru comert cu amanuntul al unor ceasuri smart cu localizare gps?

Este ok 4777 - "Comert cu amanuntul al ceasurilor si bijuteriilor, în magazine specializate"?

Subclasele din 474 - "Comert cu amanuntul al echipamentului informatic si de telecomunicatii în magazine specializate" nu includ articole electronice (ceasuri electronice smart).

Va multumesc!
Scuze, cod CAEN.