Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

somaj

Daca cim a fost inchis in perioada de proba, din motive obiective se poate obtine adeverinta somaj?In acest caz se poate inchide cim cu 65(1)?
Se poate inceta c.i.m. in baza art.65 C.mun., chiar daca salariatul era in perioada de proba.