Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Carnet de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Carnet de munca

Sunt pensionar in strainatate. Unde pot gasi Carnetul de munca din Romania pe care l-am lasat in tara cand am plecat in strainatate in 1987? Am 20 ani lucrati in Romania, care sunt in evidenta in Carnetul de munca.
Trebuie sa va interesati la firma unde ati lucrat sau la firma care a preluat arhiva fostei unitati.
Va multumesc. Voi urma sfatul dumneavoastra.
Despre ce intreprindere este vorba ?

Marea majoritarea a intreprinderilor existente din acea perioada nu mai exista.