Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Unitate CEC
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Unitate CEC

Buna ziua !
Imi trebuie o adeverinta ca apartamentul in care locuiesc a fost platit integral. La ce unitate CEC din Bucuresti trebuie sa ma adresez ?
L-ati achitat cu credit de la CEC?
Multumesc pt. promptitudinea cu care mi-ati raspuns.
Da, l-am achitat cu credit de la CEC.
Mi s-a oprit o rata lunara pe statul de salariu la serviciu. Ultima rata cred ca a fost retinuta in 1990.
Cineva mi-a spus ca trebuie sa ma adresez pt. adeverinta la unitatea CEC de la Piata Unirii dar as fi vrut, daca aveti cunostinta, de adresa exacta (strada, numar).
Dupa amiaza placuta !
Multumesc pt. promptitudinea cu care mi-ati raspuns.
Da, l-am achitat cu credit de la CEC.
Mi s-a oprit o rata lunara pe statul de salariu la serviciu. Ultima rata cred ca a fost retinuta in 1990.
Cineva mi-a spus ca trebuie sa ma adresez pt. adeverinta la unitatea CEC de la Piata Unirii dar as fi vrut, daca aveti cunostinta, de adresa exacta (strada, numar).
Dupa amiaza placuta !
. Arhiva este la sucursala din B-dul Unirii nr 75 bloc H1 , sector 3 , Se depunere o cerere scrisa si raspunsul vine in general in 30 de zile lucratoare . Intrarea la arhiva este separate de intrarea in restul cecului . Numar de telefon : 0213021038 . Mai bine va interesati la telefon si apoi mergeti acolo.
Multumesc foarte mult ! Sunt foarte utile informatiile.
Dupa-amiaza placuta !