avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 433 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Unitate CEC
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Unitate CEC

Buna ziua !
Imi trebuie o adeverinta ca apartamentul in care locuiesc a fost platit integral. La ce unitate CEC din Bucuresti trebuie sa ma adresez ?
Cel mai recent răspuns: Corina6 , utilizator 13:58, 2 Septembrie 2018
L-ati achitat cu credit de la CEC?
Multumesc pt. promptitudinea cu care mi-ati raspuns.
Da, l-am achitat cu credit de la CEC.
Mi s-a oprit o rata lunara pe statul de salariu la serviciu. Ultima rata cred ca a fost retinuta in 1990.
Cineva mi-a spus ca trebuie sa ma adresez pt. adeverinta la unitatea CEC de la Piata Unirii dar as fi vrut, daca aveti cunostinta, de adresa exacta (strada, numar).
Dupa amiaza placuta !
Multumesc pt. promptitudinea cu care mi-ati raspuns.
Da, l-am achitat cu credit de la CEC.
Mi s-a oprit o rata lunara pe statul de salariu la serviciu. Ultima rata cred ca a fost retinuta in 1990.
Cineva mi-a spus ca trebuie sa ma adresez pt. adeverinta la unitatea CEC de la Piata Unirii dar as fi vrut, daca aveti cunostinta, de adresa exacta (strada, numar).
Dupa amiaza placuta !
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
. Arhiva este la sucursala din B-dul Unirii nr 75 bloc H1 , sector 3 , Se depunere o cerere scrisa si raspunsul vine in general in 30 de zile lucratoare . Intrarea la arhiva este separate de intrarea in restul cecului . Numar de telefon : 0213021038 . Mai bine va interesati la telefon si apoi mergeti acolo.
Multumesc foarte mult ! Sunt foarte utile informatiile.
Dupa-amiaza placuta !

Alte discuții în legătură

Adeverinta care atesta ca apartamentul a fost achitat integral! ... Ionela_Stoica Ionela_Stoica Adeverinta care atesta ca apartamentul a fost achitat integral! Buna ziua, tata a lucrat la Carpati si prin ei parintii mei au cumparat un apartment, plata ... (vezi toată discuția)
Adeverință vechime Anamaria2107 Anamaria2107 Buna ziua,stie cineva pe unde ar putea fi arhiva IUGTC BRAILA?Am sunat la arhivele naționale BRAILA dar nu stiu nimic... (vezi toată discuția)
Caut adresa trustul instalatii montaje iasi strug strug Sunt Ion și m-am apucat sa imi strang actele pt pensie si nu gasesc nicaieri un nr de telefon sau o adresa a Trustului Instalatii Montaj din Iasi, Sant. 3 ... (vezi toată discuția)