Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Locatari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Locatari

Are un locatar dreptul de a-mi interzice sa stau pe banca de langa blocul in care el locuieste daca eu nu locuiesc acolo si nu deranjez pe nimeni ?
Terenul din jurul imobilelor de locuit in comun,de regula reprezinta domeniu public care este accesibil tuturor cetatenilor
Pretentia locatarului nu este intemeiata