avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 692 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Adeverinta nr zile concediu medical in ultimele 12 luni
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Adeverinta nr zile concediu medical in ultimele 12 luni

Stie cineva unde ajunge adeverinta cu nr zile concediu medical in ultimele 12 luni dupa ce o dau medicului? De la lucru mi-a fost trimisa pe mail o adev, ulterior medicul mi-a cerut si un original, iar cei de la lucru îmi trimit prin curier o alta, cu alt nr de înregistrare decât cea initiala..si sper sa nu fie probleme din aceasta cauza.
Ultima modificare: Miercuri, 5 Septembrie 2018
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Bună ziua, ajutați-mă și pe mine cu un sfat-răspuns aveam ... Niko93 Niko93 Bună ziua, ajutați-mă și pe mine cu un sfat-răspuns Aveam o întrebare legătură cu codul muncii despre concediu medical. În data de 19.12.2023 am ... (vezi toată discuția)
Adeverinta de salariat se poate "ridica" numai de la sediul firmei? jbeginer jbeginer Buna ziua, Pentru internare in spital am nevoie pe langa biletul de trimitere si cardul de sanatate, si de adeverinta de salariat. Ma aflu in concediu medical ... (vezi toată discuția)