Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Adeverinta nr zile concediu medical in ultimele 12 luni
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Adeverinta nr zile concediu medical in ultimele 12 luni

Stie cineva unde ajunge adeverinta cu nr zile concediu medical in ultimele 12 luni dupa ce o dau medicului? De la lucru mi-a fost trimisa pe mail o adev, ulterior medicul mi-a cerut si un original, iar cei de la lucru îmi trimit prin curier o alta, cu alt nr de înregistrare decât cea initiala..si sper sa nu fie probleme din aceasta cauza.
george-neagu, moderator